Xiaomi Mi Note 10 Pro

Xiaomi

32,000ден

Бренд

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.47″

1080×2340

RAM И CHIPSET

Snapdragon 730G

КАМЕРА И ВИДЕО

108MP

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

5260mAh

Li-Ion

 

24 месеци гаранција

Врз основа на 0 оцени

0.0 вкупно
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе го оцени “Xiaomi Mi Note 10 Pro”

Сè уште нема оценувања.

Информации за продавницата

  • Сеуште нема оцени