SSD M.2 Verbatim Vi560 256GB SATA3


2,490ден

Врз основа на 0 оцени

0.0 вкупно
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе го оцени “SSD M.2 Verbatim Vi560 256GB SATA3”

Сè уште нема оценувања.

Информации за продавницата

  • Сеуште нема оцени