Samsung Galaxy S20 Ultra

Samsung

79,990ден

Бренд

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.9″

1440×3200

RAM И CHIPSET

12GB

Exynos 990

КАМЕРА И ВИДЕО

4320p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

5000mAh

Li-Ion

 

24 месеци гаранција

Врз основа на 0 оцени

0.0 вкупно
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе го оцени “Samsung Galaxy S20 Ultra”

Сè уште нема оценувања.

Информации за продавницата

  • Сеуште нема оцени