Samsung Galaxy A51

Samsung

15,700ден

Бренд

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.5″

1080×2400

RAM И CHIPSET

Exynos 9611

КАМЕРА И ВИДЕО

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

4000mAh

Li-Ion

 

24 месеци гаранција

Врз основа на 0 оцени

0.0 вкупно
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе го оцени “Samsung Galaxy A51”

Сè уште нема оценувања.

Информации за продавницата

  • Сеуште нема оцени