Huawei P40 Pro

Huawei

49,200ден

Бренд

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА
6.58″

1200×2640

RAM И CHIPSET
8 GB RAM
256 GB Storage

Kirin 990 5G

КАМЕРА И ВИДЕО

4K Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА
4200mAh

Li-Ion

24 месеци гаранција

Врз основа на 0 оцени

0.0 вкупно
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе го оцени “Huawei P40 Pro”

Сè уште нема оценувања.

Информации за продавницата

  • Сеуште нема оцени