DJI S900 & S1000 Series Propeller Pack


3,590ден

Compatible with the S900 and S1000 series. Includes three pairs of clockwise-rotating propellers, three pairs of counterclockwise-rotating propellers.
Made from high strength performance engineered plastics.

Size: 15 x 5.2 inch

Врз основа на 0 оцени

0.0 вкупно
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе го оцени “DJI S900 & S1000 Series Propeller Pack”

Сè уште нема оценувања.

Информации за продавницата

  • Сеуште нема оцени