DJI Phantom 4 UV Filter


2,190ден

Protects the Phantom 4 camera lens and reduces the level of ultraviolet light.
*A UV Filter is included with the Phantom 4.

Врз основа на 0 оцени

0.0 вкупно
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе го оцени “DJI Phantom 4 UV Filter”

Сè уште нема оценувања.

Информации за продавницата

  • Сеуште нема оцени