Apple iPhone SE (2020)

Apple

26,700ден31,990ден

Clear
Бренд

Боја

,

Складирање

,

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА
4.7″

750×1334

RAM И CHIPSET
3 GB

Apple A13 Bionic

КАМЕРА И ВИДЕО
12MP

4K Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА
1821mAh

Li-Ion

12 месеци гаранција

Врз основа на 0 оцени

0.0 вкупно
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе го оцени “Apple iPhone SE (2020)”

Сè уште нема оценувања.

Информации за продавницата

  • Сеуште нема оцени