Acer Swift SF314-56-52Z5

Acer

44,190ден

Бренд

Дијагонала – 14 FH
Процесор – i5-8265U
Рам меморија – 4+4GB
ССД диск – 256GB
Оперативен систем – Win10Home

Гаранција 1 година

Врз основа на 0 оцени

0.0 вкупно
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе го оцени “Acer Swift SF314-56-52Z5”

Сè уште нема оценувања.

Информации за продавницата

  • Сеуште нема оцени