Acer Swift SF314-55-52YJ

Acer

44,990ден

Бренд

Дијагонала – 14 FH
Процесор – i5-8265U
Рам меморија – 8GB
ССД диск – 512GB
Оперативен систем – Linux

Гаранција 1 година

Врз основа на 0 оцени

0.0 вкупно
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе го оцени “Acer Swift SF314-55-52YJ”

Сè уште нема оценувања.

Информации за продавницата

  • Сеуште нема оцени