Acer Swift 3 – SF314-54-59SY

Acer

36,390ден

Бренд

14″FHD
i5-8250U
4+4GB/256
Win10H/Blue

Гаранција 1 година

Врз основа на 0 оцени

0.0 вкупно
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе го оцени “Acer Swift 3 – SF314-54-59SY”

Сè уште нема оценувања.

Информации за продавницата

  • Сеуште нема оцени