Acer Spin 5 Pro SP513-52NP-583A

Acer

52,990ден

Бренд

Acer Spin 5 Pro/ SP513-52NP-583A/ 13.3″ T i5-8250U/ 8GB/ 256/ Win 10 Pro/ Pen

Оперативен систем – Windows 10 Pro
Процесор – Intel® Core™ i5-8250U Processor 6M Cache, up to 3.40 GHz
Графичка картичка – Интегрирана Intel®UHD Graphics 620
Дијагонала – 33.8 cm (13.3″) LCD In-plane Switching (IPS) Technology Full HD LED
Работа на допир – да
Резолуција – 1920 x 1080
Рам меморија – 8 GB DDR4 SDRAM
ССД диск – 256 GB Serial ATA/600

Гаранција 1 година

Врз основа на 0 оцени

0.0 вкупно
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе го оцени “Acer Spin 5 Pro SP513-52NP-583A”

Сè уште нема оценувања.

Информации за продавницата

  • Сеуште нема оцени