,

Acer Nitro N50

Acer

44,590ден

Бренд

Acer Nitro N50 desktop
DVD-RW
Ci5 8400
8GB
1TB
GTX 1050-4GB

Гаранција 1 година

Врз основа на 0 оцени

0.0 вкупно
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе го оцени “Acer Nitro N50”

Сè уште нема оценувања.

Информации за продавницата

  • Сеуште нема оцени