Acer Aspire 3A315-22-44JV

Acer

12,690ден

Бренд

15,6″
AMD Dual-Core
4GB
128SSD

Гаранција 1 година

Врз основа на 0 оцени

0.0 вкупно
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе го оцени “Acer Aspire 3A315-22-44JV”

Сè уште нема оценувања.

Информации за продавницата

  • Сеуште нема оцени