Acer A515-52G-77G1

Acer

42,590ден

Бренд

Дијагонала – 15.6″ FHD
Процесор – Intel® Core™ i7-8565U Processor (8M Cache, up to 4.60 GHz)
Рам меморија – 4+4 RAM
Хард диск – 1TB HDD
ССД диск – 128GB SSD
Графичка картичка – NVIDIA GeForce MX150 2GB

Гаранција 1 година

Врз основа на 0 оцени

0.0 вкупно
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе го оцени “Acer A515-52G-77G1”

Сè уште нема оценувања.

Информации за продавницата

  • Сеуште нема оцени