Acer A515-52G-579X

Acer

37,990ден

Бренд

Acer A515-52G-579X

Дијагонала – 15.6″ FHD
Процесор – Intel® Core™ i5-8265U Processor (6M Cache, up to 3.90 GHz)
Рам меморија – 4+4 RAM
Хард Диск – 1TB HDD
ССД диск – 128GB SSD
Графичка картичка – NVIDIA GeForce MX150 2GB

Гаранција 1 година

Врз основа на 0 оцени

0.0 вкупно
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе го оцени “Acer A515-52G-579X”

Сè уште нема оценувања.

Информации за продавницата

  • Сеуште нема оцени