Acer A315-53G-31ZR

Acer

28,990ден

Бренд

15.6″
i3-7020U
4GB
512 SSD
MX130 2GB

Гаранција 1 година

Врз основа на 0 оцени

0.0 вкупно
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе го оцени “Acer A315-53G-31ZR”

Сè уште нема оценувања.

Информации за продавницата

  • Сеуште нема оцени